• Cezpoľný beh

• 10.10.2014 11:20
      • Aj tento školský rok bola prvá športová súťaž práve cezpoľný beh. V minulom roku nám nevyšiel celkom podľa predstáv, keďže naši najlepší bežci chýbali, ale tento rok sme už opäť obsadzovali najvyššie priečky. Mimoriadne zažiarila najmä Jessica Zatlkajová z 9.B, ktorá...
      • ...úťaž vyhrala a postúpila na krajské kolo, kde v konkurencii niekoľko desiatok dievčat z Trenčianskeho kraja skončila na výbornom 6. mieste. Zahanbiť sa nedali ani ostatní naši účastníci a v kategórii družstiev skončili dievčatá celkovo na 2. mieste a chlapci na 3. mieste. Všetkým gratulujeme k úspešnej reprezentácii školy a p. uč. Kluvancovi a p. uč. Fajerovej ďakujeme za organizáciu a prípravu žiakov.
        Družstvo chlapcov tvorili: Denis Oršula (7. m.), Roman Cebák (9. m.) a Kristián Javorček (24. m.)
        Družstvo dievčat: Jessica Zatlkajová (1. m.), Marcela Ďurišová (9. m.) a Viktória Kováčová (22. m.).

Tu nájdete kompletnú fotogalériu.