• Atlét školy na I. stupni a Beh olympijského dňa

• 18.06.2014 22:00
      • Dňa 6. júna 2014 si pani učiteľky a pán učiteľ na I. stupni pripravili pre svojich žiakov športovo-súťažné dopoludnie. V rámci neho zorganizovali najskôr aktivitu propagovanú Slovenským olympijským výborom (SOV) pod názvom Beh olympijského dňa. Najlepší bežci boli odmenení tričkami a...
      • ...ďalšími drobnými cenami od SOV. Gratulujeme.
        Druhou aktivitou bola súťaž žiakov o najlepšieho atléta. V nej zástupcovia jednotlivých tried zápolili v behu na 50 m, skoku do diaľky a hode kriketovou loptičkou. Najlepší atléti jednotlivých ročníkov boli odmenení diplomami a medailami. Celkovo najlepšími atlétmi sa tento rok stali tí najmenší žiaci, ktorí svojimi výkonmi prekonali aj tretiakov a štvrtákov. Boli nimi: za chlapcov Patrik KRPELAN z I.A a za dievčatá Ema Kluvancová z II.B. Títo boli odmenení aj vecnými cenami z prostriedkov ZRPŠ. GRATULUJEME a vyučujúcim ďakujeme za vynikajúco pripravenú akciu pre našich menších žiakov.

Tu nájdete kompletnú fotogalériu.