• 13.05.2014 13:58
      • Deň matiek neostal bez povšimnutia ani v našej škole. Mamám a starým mamám ho spríjemnili naši žiaci kultúrno-zábavnou dramatizáciou rozprávkovej divadelnej hry Hlúpa žena. Vystúpenia sa konali hneď na dvoch miestach: najskôr v zasadačke OcÚ Nitrianske Rudno a o hodinku neskôr v kultúrnom dome v Kostolnej Vsi. Obe vystúpenia...
      • boli súčasťou obecných popoludní venovaných úcte našim mamám a starým mamám. Hra sa stretla s výrazne pozitívnou odozvou v oboch obciach. Sme radi, že sme svojou trochou potešili naše mamy a staré mamy, zaslúžia si to.
        K úspešnému priebehu akcií, okrem účinkujúcich žiakov, výrazne napomohli jej organizátorky p. uč. Plevová, p. uč. Pršová a p. uč. Mokrá, ale aj všetci ďalší, čo sa na príprave žiakov podieľali.