• Modernizovaná učebňa BIO-CHEM-FYZ

• 29.12.2019 13:40
      • Konečne začíname pociťovať ciele úspešného projektu Rozvoj a zvýšenie kľúčových kompetencií žiakov základnej školy v Nitrianskom Rudne (jeho rozpočet je 111 277,76€). S projektom sme započali takmer pred 3 rokmi a dnes už naši žiaci a pedagógovia začínajú využívať modernizované učebne IKT a CHEM-BIO laboratória. Na fotkách práca s novými mikroskopmi - piataci sledujú štruktúru a stavbu cibule pod vedením p. uč. Kupčekovej. Okrem toho mnoho žiakov pracuje v novej moderne zariadenej učebni IKT vybavenej novými notebookmi, nakoľko mnoho z pôvodných PC (niektoré aj viac ako 10 ročné) nám pomaly dosluhovali. Onedlho zmodernizujeme aj dielne, už ako polytechnickú učebňu a taktiež doplníme a vynovíme aj šk. knižnicu. Samotný projekt zastrešoval náš zriaďovateľ - obec Nitrianske Rudno.
        Viac foto nájdete tu...