• 2. MIESTO NA SLOVENSKU - vybíjaná MIX I. stupeň

• 20.03.2019 20:38
      • Hoci info o úspechu našich žiakov I. stupňa sme priniesli už včera, dnes pripájame aj fotografie z tejto, pre nás tak obrovskej radosti (vďaka p. Škrípovi, ktorý opäť vypomohol aj s dopravou).
        Veľká pochvala patrí všetkým našim žiakom, ktorí reprezentovali nielen seba, ale aj školu a našu obec. Sú to:
        Miško Babašta, Matejko Bernát, Vaneska Červená, Barborka Mazániková, Matúško Mokrý, Jurko Motúz, Paťko Poliaček, Aďko Ševčík, Nelka Škadrová, Sárka Škrípová, Karinka Štefáková a Peťka Štefáková.
        Veľké poďakovanie patrí aj pani učiteľke Iliašovej a p. učiteľke Pavolovej. Obe sa deťom neskutočne venujú a ich lásku k tomuto povolaniu ale aj k športu je na tých deťoch vidieť.
        Na záver jedna veľká GRATULÁCIA pre všetkých. Sme na vás HRDÍ!!!
        FOTOGRAFIE sú tu!!!