• Pytagoriáda 3. - 8. ročník

• 24.03.2014 14:41
      • Síce v tomto šk. roku trochu neskôr, ale predsa, si v matematických zručnostiach zasúťažili okrem deviatakov (u tých súťaž prebehla už skôr) aj žiaci 3. - 8. ročníka. V rámci okresu Prievidza ich bolo 351 a veru nestratili sa medzi nimi ani žiaci našej školy.
        Najlepšie výsledky v rámci svojich vekových kategórií dosiahli nasledovní žiaci:
        • Andrej Zatlkaj z 3.A bol 10. zo 64 účastníkov; pripravovala ho p. uč. Iliašová,
        • Paulína Petrisková z 5.A bola 8. zo 47 účastníkov; pripravovala ju p. uč. Králová,
        • Erik Žáčik zo 6.A bol 3. zo 63 účastníkov; pripravovala ho p. uč. Králová,
        • Alžbeta Kluvancová zo 6.A bola 7 zo 63 účastníkov pripravovala ju p. uč. Králová,
        • Miroslav Harag zo 7.A bol 9. z 55 účastníkov pripravovala ju p. uč. Mazániková.
        ​Gratulujeme im k úspešnej reprezentácii školy a pani učiteľkám ďakujeme za výbornú prípravu žiakov.