• Slávnostný koniec šk. roku

• 01.07.2015 11:15
      • Pri peknom slnečnom počasí sme na asfaltovej ploche slávnostne ukončili ďalší šk. rok. Po štátnej hymne, príhovoroch p. riaditeľa Škraban, p. starostu Štrbáka a p. farára Mičudu nastalo bilancovanie a odmieňanie najlepších žiakov. A veru že bolo koho chváliť a koho odmieňať. Veď majstrov Slovenska naša škola zatiaľ nezažila a tento rok to bolo hneď dvakrát: vo vybíjanej a vo vrhu guľou. Úspechov však bolo oveľa viac, takže sme odmenili takmer polovicu našich žiakov.
        Za ceny, ktoré sme našim šikovným a usilovným deťom zakúpili vďačíme najmä prostriedkom zo ZRPŠ a na tie najlepšie si spomenul aj p.starosta Štrbák. ĎAKUJEME.
        Na záver sme vyhodnotili športovca roka, stal sa ním Roman Cebák z 9.A, športovkyňou roka bola jednoznačne zvolená Mirka Žiaková z 9.A a žiakom roka sa stal Ondrej Cvičela z 9.B.
        Tu nájdete viacero fotografií...